شرایط و قوانین خرید از هیرا صنعت

کاربر گرامی توجه داشته باشید که  کلیه اصول و رویه‏‌های هیرا صنعت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های هیرا صنعت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد.


تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات هیرا صنعت اقدام کند.
هیرا صنعت یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، براساس قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.


قیمت‌‏گذاری در هیرا صنعت مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای محصولات ما براساس  قیمت‏‌های خرده فروشی است که توسط اتحادیه  به صورت مصوب تعیین شده است .

لازم به ذکر است هیرا صنعت تنها بعد از دریافت مبلغ تعیین شده برای محصول امکان ارسال محصول را فراهم می کند، البته در خرید های حضوری بالای 5میلیون تومان امکان دریافت چک یک ماه نیز وجود دارد .

هیرا صنعت با در نظر گرفتن حجم و میزان سفارشات و با توجه به حجیم بودن این کالاها ، به سه روش زیر امکان ارسال سفارشات را فراهم می کند.

1- ارسال با ماشین های باربری خود شرکت (در این روش سلامت محصول توسط “هیرا صنعت” تضمین می شود و در صورت وجود هرگونه مشکل در تولید و ارسال محصول بدون فوت وقت توسط مشتر ارجاع داده می شود).

2- رسال با باربری ( با توجه موقعیت سفارش دهنده و گسترده بودن کشور باربری، امکان ساده تری برای ارسال به تمام نقاط کشور را فراهم می آورد. البته هزینه ارسال تا محل باربری برعهده شرکت می باشد. هزینه باربری تا مقصد برعهده مشتری می باشد) .

3- ارسال با ماشین های مشتری ( با توجه به اینکه محصولات آموزشی طیف گسترده ای از محصولات هیرا صنعت را شامل می شوند و بیشتر ادارات مثل آموزش و پرورش  ،سازمان های آموزشی و … خود دارای ماشین های حمل بار هستند، هیرا صنعت نهایت همکاری را در این خصوص با مشتری دارد.)

 


هزینه نصب محصولاتی که نیاز به نصب دارند

درخصوص کالاهایی که نیاز به نصب دارد نصب به وسیله تامین کننده انجام شده و مبلغ آن براساس تعرفه ای که تامین کننده برای آن مصوب نموده است به صورت مستقیم از خریدار دریافت می گردد. این مبلغ در فاکتور خریدار قید نمی شود و جزء پرداخت او به سایت هیرا صنعت نیست ولی پرداخت آن برای نصب کالا برای مشتری الزامی است .


 

در شرایط خاص مثل فروش ویژه، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات فروشندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و هیرا صنعت مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید اقدام کرده و فروش را متوقف کند.

نحوه برگشت کالای فروشندگان طبق قوانین این سایت است، با این تفاوت که فروشنده مسئولیت هرگونه عدم مطابقت را به عهده می‌گیرد.

خدمات پس ‌از‌ فروش هیرا صنعت فقط درصورتی درخواست مشتری مبنی بر بازگرداندن کالا را می‌پذیرد که خریدار شرایط بازگشت کالا را کاملا رعایت کرده باشد.


در راستای ایجاد سرویس‌‏های ارزش افزوده، و هر گونه نقص فنی در دستگاه شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس گارانتی محصول، می‏‌شود. کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند .

عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در   ادامه مطلب

 


  • بهتر است پرسش و پاسخ کوتاه و مختصر باشد؛ زبان و رسم‌الخط فارسی و اسلوب نگارش هم در آن رعایت شده باشد.
  • برای آگاهی از تغییرات قیمت از نمودار تغییر قیمت در سایت استفاده کنید و به‌هیچ‌وجه در بخش پرسش و پاسخ در مورد «قیمت» نپرسید.
  • پرسش خودتان را فقط یک بار و زیر محصول موردنظرتان بنویسید.
    از ثبت اطلاعات شخصی از قبیل ایمیل، شماره تماس و نام کاربری شبکه‌های اجتماعی در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.
  • توجه داشته باشید که نظر یا پرسش و پاسخ فقط باید در رابطه با کالا باشد، بنابراین برای پیگیری یا سوال درباره سفارش یا استفاده از خدمات پس از فروش با امور (شماره تلفن‌های تلفن همراه : 0918522343 تلفن ثابت: 34594812-087)
    تماس بگیرید یا از طریق فرم صفحه “تماس با ما” ، سوال یا درخواست خود را مطرح کنید.
  • برای ارسال سایر درخواست‌ها یا پیشنهادهای خود نیز از فرم صفحه “تماس با ما” استفاده کنید یا به info@hirasanatmarivan.irایمیل ارسال کنید. همچنین انتقاد یا شکایت خود را به ایمیل آدرس hirasanatmarivan@gmail.com

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، شرکت هیرا صنعت هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
هیرا صنعت خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.