درباره ما

سیدعبداله پیرخضرانیان مدیر هیراصنعت زریبار مریوان

هیرا صنعت زریبار مریوان

شرکت هیرا صنعت زریبار مریوان (به اختصار هیرا صنعت، هیراصنعت مریوان) با شماره ثبت شرکت 1487و شناسنامه ملی 14008426390

شرکتی جوان و پویا با ایده های خلاقانه در زمینه ی تجهیزات مدارس در سال 1390 با مدیریت آقای عبدالله پیرخضرانیان آغاز به فعالیت نموده است. با رشد و توسعه فعالیت تولیدی اقدام به ثبت شرکت در سال98 نموده ایم.

این شرکت به لطف خدا و با پشتکار فروان توانسته است محصولات باکیفیت و شایسته ای را تولید نماید . آرمان و هدف این شرکت کمک به ارتقاء و بهبود وضعیت آموزش از طریق تولید محصولات و تجهیزات مناسب برای فضاهای آموزشی مانند مهدکودک ها، مدارس، آموزشگاه ها و سایر نهاد های آموزشی می باشد.

امید است هیرا صنعت مریوان  با تکیه بر دانش و هنر، محصولات استاندارد  و زیبایی را برای فرزندان این آب و خاک عزیز فراهم نماید.به منظور بهبود کیفیت محصولات و برای پیشبرد اهداف سازمانی هیراصنعت نیازمند همفکری و راهنمایی مشتریان عزیز می باشد، لذا خواهشمند است هرگونه انتقاد و پیشنهاد و نظرتان را با ما درمیان بگذارید.

محصولات ما:

هیرا صنعت زریبار مریوان تولید کننده: انواع صندلی های چند منظوره، تجهیزات آموزشی،  مبلمان اداری، تجهیزات سالن های کنفرانس و همایش و آمفی تئاتر، پارتیشن بندی، فایل و کابینت فلزی و ام دی اف، میز ، صندلی ، میز و نیمکت، صندلی دسته دار امتحانی، میز و صندلی (کنفرانس و گروهی) پیش دبستانی و دبستانی، میز و صندلی آموزگار

به منظور تامین نیاز ها و خواسته های شما عزیزان هیرا صنعت محصولات ذکر شده رابه صورت نو، سفارشی و دست دوم در اختیار مشتری های عزیز قرار می دهد.

خدمات ما:

هیرا صنعت زریبار مریوان بعد از چندین سال فعالیت گسترده در زمینه تولید و تامین انواع صندلی های آموزشی ،اداری ، مدیریتی و انتظار و…  تصمیم به راه اندازی بخش خدمات به صورت کاملا فنی و تخصصی جهت تعمیرصندلی وتعویض قطعات صندلی و بازسازی انواع صندلی ها نموده است.

جای هیچ شکی نیست که تجربه های گسترده تولید باعث شناخت و تسلط هرچه بیشتر تیم هیرا صنعت زریبار مریوان در زمینه تعمیر و شناخت مارک های مختلف قطعات شده است.با بهرگیری از این تجارب ارزشمند با افتخار اعلام می کنیم که همه خدمات ما شش ماه گارانتی دارند.

تعمیر، تعویض و فروش اجزاء اصلی و قطعات ضروری انواع صندلی های اداری/ مدیریتی/ کارمندی /آموزشی  در مدل های ثابت و گردان و انتظار ( جک، پایه، مکانیزم ، چرخ، روکش ، انواع فوم و …) در هیرا صنعت انجام می شود.

محصولات هیرا صنعت مریوان

فضای کارگاهی هیراصنعت

گارانتی کیفیت محصولات

اولویت اول هیرا صنعت مریوان ارائه کالای باکیفیت به مشتریان است. در بازار تجهیزات اداری ،مبلمان و دکوراسیون …  وجود کالاهای پر زرق و برق اما بی‌کیفیت و تقلبی، انتخاب و تصمیمگیری را به مشکلی آزاردهنده برای مشتریان تبدیل کرده است. تمامی اعضای تیم هیراصنعت  نظارت بر کیفیت کالاها را اصلی‌ترین دغدغه خود می‌دانند.

ما در مرحله تولید و تامین کالا نیز با انجام بررسی‌های تخصصی از صحت و کیفیت تک تک کالاهای تولیدی اطمینان حاصل می‌نماییم. بنابراین هیراصنعت مریوان  براساس اعتمادی که به عملکرد خود دارد، کیفیت محصولات ارائه شده را گارانتی می‌کند. شما می‌توانید درصورت مشاهده هرگونه مشکلی در کالاهای دریافتی و یا روند تحویل آن، با ما درتماس باشید.

کاتالوگ محصولات هیرا صنعت مریوان

هیرا صنعت مریوان تولید کننده انواع میز و صندلی اداری و تحصیلی2
کاتالوگ محصولات هیرا صنعت مریوا

فضای نمایشگاه هیراصنعت مریوان